Dofinansowanie Twojej
instalacji fotowoltaicznej

„Mój Prąd” to rządowy program skierowany do osób, które wybrały instalację ekologicznego systemu fotowoltaicznego o mocy do 10 kW, co pozwala obniżyć koszty inwestycji nawet o 50%, jeśli kwota finansowania nie przekroczy 5 tys. PLN.

 

Decydując się na wybór naszych specjalistów, zyskujesz przejrzyste zasady i możliwość uzyskania satysfakcjonującego dofinansowania, ze względu na brak ukrytych kosztów, oraz pomoc w dopełnieniu niezbędnych formalności.

Montaż fotowoltaiki przebiega bardzo szybko, a dzięki dotacji możesz cieszyć się darmową energią ze słońca znacznie szybciej. Nawiąż kontakt z naszym doradcą, w celu szczegółowego zapoznania się z upustem -50% i możliwościami, jakie zapewnia ulga termoizolacyjna.

 

Poznaj szczegóły programu “Mój Prąd”:

Co zyskuje?

  • Dofinansowanie zwolnione z podatku PIT

  • Do -50% na instalację fotowoltaiczną

  • Dodatkową ulgę termoizolacyjną wynoszącą 17%

Czy jestem Beneficjentem?

Program skierowany jest do wszystkich osób, które na własny użytek korzystają lub chcą zainstalować instalacje fotowoltaiczne o mocy do 10 kW. Potrzebna jest również umowa z przedsiębiorstwem elektroenergetycznym, która uwzględnia niezbędne regulacje związane z przyłączeniem mikroinstalacji do zakładu energetycznego w celu pozyskania energii elektrycznej.

W jaki sposób pozyskać dotacje?

W celu uzyskania dofinansowania w ramach programu rządowego należy złożyć wniosek do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej po montażu fotowoltaiki i zmianie starego licznika na dwukierunkowy.

Mogę liczyć na pomoc?

Nasi specjaliści są do Państwa pełnej dyspozycji w celu zapewnienia korzystnej formy finansowania w ramach programu rządowego. Skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże dopełnić wszelkich formalności związanych z uzyskaniem jak najwyższej kwoty dotacji.