Eko kredyt na instalacje OZE

Jeśli nie posiadasz wystarczających środków na modernizację obiektu, możesz skorzystać z przyjaznej formy finansowania, czyli niskooprocentowanego kredytu. Dzięki wsparciu naszego zespołu masz możliwość uzyskania nawet do 100 tys. PLN na instalację fotowoltaiczną, wymianę systemu grzewczego lub inne proekologiczne rozwiązania oferowane przez naszą firmę.

 

Eko Raty

Decydując się na skorzystanie z pomocy naszych specjalistów, masz pewność co do wyboru najlepszej możliwej oferty odpowiadającej Twoim indywidualnym potrzebom. Jednocześnie nie musisz martwić się ogromem formalności, gdyż nasza wykwalifikowana kadra zrobi wszystko za Ciebie.

Kredytobiorco!

Szybki i bezpieczny kredyt skierowany jest zarówno do osób fizycznych, jak i właścicieli przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych.

Dogodna oferta

Decydując się na kredyt w ramach EKO RATY, otrzymujesz możliwość sfinansowania zakupu i montażu wszystkich oferowanych przez naszą firmę ekologicznych rozwiązań, takich jak instalacje fotowoltaiczne czy elektryczne systemy grzewcze.

Pełne wsparcie

EKO RATY to możliwość uzyskania kredytu 100 tys. PLN na okres do 10 lat. Współpracujący z nami bank nie wymaga wpłaty własnego kapitału, a klient ma możliwość podpisania umowy we własnym domu. Kredyt jest bezgotówkowy, wypłacany w trybie pilnym na konto naszej firmy.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Ostateczne warunki umowy zależą od oceny oraz zdolności kredytowej kredytobiorcy oraz finansowanego przedmiotu i zostaną uregulowane w umowie kredytu.