Efektywny montaż

Doświadczeni specjaliści AstroEnergy, którzy stale poszerzają swoją specjalizację w zakresie montażu niezawodnych, ekologicznych instalacji i urządzeń to gwarancja, że Twoja fotowoltaika oraz system grzewczy zostaną zainstalowane poprawnie.

Inwestuj mądrze, wybierając biegłą i certyfikowaną kadrę, która swoją pracę traktuję jako misję i zadba, aby każdy element działał bez zarzutów.

 

Zobacz nas w akcji!

Doświadczona kadra

Na swoim koncie posiadamy liczne projekty zarówno wśród klientów prywatnych, jak i dużych ośrodków biznesowych i samorządowych na terenie Polski. Dzięki postawieniu na jakość zbudowaliśmy niezawodny zespół do zadań specjalnych, który wykorzystując możliwość udziału w szkoleniach w całej Europie, przenosi najwyższy standard do Twojej nieruchomości.

Fotowoltaika na medal

Nasze certyfikowane instalacje solarne montujemy w sposób nieinwazyjny, przystosowując je do możliwości każdego dachu i gruntu, zwracając szczególną uwagę na optymalizację wydajności.

Audyt całkowity

Wykonujemy niezbędny pomiar i audyt energetyczny, dzięki czemu nasi specjaliści będą mogli przygotować instalację i nakreślić jej montaż z dostosowaniem do indywidualnych potrzeb Twojego budynku.

Niezawodne systemy grzejne

Niezależnie od wyboru rozwiązania grzewczego, adaptujemy każde do potrzeb nieruchomości, przeprowadzając niezbędny audyt i szacujemy możliwość podpięcia instalacji do fotowoltaiki w celu uzyskania niezależności energetycznej.

Gwarancja bezpieczeństwa

Nasi instalatorzy wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie montażu, dzięki czemu nie ryzykują urazami, a także zapewniają 100% bezpieczeństwo użytkowania instalacji.

Próby i start

Wykonujemy pomiary i pierwsze próby uruchomienia instalacji, które są niezbędne do zapewnienia jak najwyższej wydajności i całkowitego bezpieczeństwa w użytkowaniu mikroelektrowni.