Zmieniamy planetę dla Ciebie

Główną misją AstroEnergy jest uczynienie planety lepszym i czystszym miejscem, co możemy osiągnąć dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii.

 

Naszą firmę tworzy grupa specjalistów, która zdobyła niezbędne kwalifikacje pracując w wielu przedsiębiorstwach związanych z branżą energetyki odnawialnej na terenie całej Polski. Nowy zespół Astro połączyła wspólna wizja oparta na współpracy, wzajemnym szacunku, a przede wszystkim pasji do ekologicznych rozwiązań OZE.

Działalność w szczególności opieramy na dopasowaniu projektów przyjaznych środowisku do indywidualnych potrzeb odbiorców. Energia elektryczna to teraźniejszość, a wykorzystanie najnowszych technologii do produkcji własnego prądu to przyszłość dla nas, jak i całej planety.
 
Dbamy o to, żeby proces związany z montażem instalacji począwszy od pierwszego kontaktu, poprzez audyt i całodobowy serwis przebiegał sprawnie i bez zbędnych formalności. Dlatego nasza specjalistyczna kadra zajmie się wszystkimi sprawami związanymi ze zgłoszeniem instalacji do zakładu energetycznego i uzyskaniem pozwolenia budowlanego w przypadku większych inwestycji, a także pomoże w otrzymaniu satysfakcjonującej kwoty dofinansowania lub kredytu.
 
Każdy nowy projekt wykonujemy w taki sposób, aby to użytkownik systemu był z niego w szczególności zadowolony. Wobec tego zawsze uwzględniamy wszystkie uwagi klienta i stawiamy na solidną konstrukcję odpowiadającą wspólnej wizji.
 
Jednocześnie przykładamy dużą wagę do jakości oferowanych przez nas usług ze szczególnym naciskiem na spójną pracę poszczególnych podzespołów. Z tego względu współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, do których posiadamy wieloletnie zaufanie.