Pompa ciepła dla Twojego budynku

Nowoczesne pompy ciepła są coraz chętniej wybierane jako alternatywa dla klasycznych form ogrzewania, które potrafią pochłaniać nawet dwie trzecie całościowych kosztów utrzymania nieruchomości. Urządzenia grzewcze tego typu nie produkują energii samodzielnie, lecz uzyskują ją z instalacji zewnętrznej. Dzięki temu nie wytwarzają spalin, nie generują popiołu, pyłu ani zanieczyszczeń innego typu.

 

Pompa ciepła przetwarza energię pierwotną i przekazuje ją bezpośrednio do systemu grzewczego, co przekłada się na brak potrzeby inwestowania w oddzielne pomieszczenie przeznaczone na kotłownię i magazyn paliwa. Takie rozwiązanie nie tylko zapewnia większą i lepszą kontrolę nad zużyciem energii, ale jest także dużo wygodniejsze ze względu na całkowitą bezobsługowość urządzenia.

Oprócz znacznie niższych kosztów eksploatacji i wygody użytkowania, elektryczne pompy ciepła są również przyjazne dla środowiska, ponieważ proces pozyskiwania energii oraz jej wykorzystanie nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Co więcej, gdy połączymy inwestycję w urządzenia grzewcze z instalacją fotowoltaiczną, nasza nieruchomość stanie się całkowicie niezależna energetycznie, a my otrzymamy darmowe ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody.

Odnawialne źródła energii to przyszłość znana już mieszkańcom krajów skandynawskich, gdzie według badań statystycznych w niektórych regionach 90% gospodarstw jest wyposażona w nowoczesne pompy ciepła i panele fotowoltaiczne. Dla nas to najlepszy czas na zmianę przestarzałego systemu ciepłowniczego ze względu na finansowanie ekologicznych rozwiązań przez programy rządowe, co pozwala zaoszczędzić nawet do 50% środków inwestycyjnych.

Szafy hydrauliczne kompletna kotłownia w jednym urządzeniu

Szafa hydrauliczna iZZiFAST to nowatorski produkt, współpracujący z pompami ciepła powietrze-woda typu monoblok. Kompaktowa budowa urządzenia pozwala na skompresowanie niemal całej kotłowni wraz z zasobnikiem ciepła do jednego urządzenia o niecałej powierzchni 0,4 m”.

Szafa wyposażona jest w armaturę hydrauliczną i sterującą niezbędną do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania instalacji centralnego ogrzewania (CO) oraz ciepłej wody (CWU) w budynku. Staranne wykonanie przy użyciu wysokiej klasy materiałów zapewnia trwałość oraz estetykę produktu.

Cicha praca oraz zwarta budowa szafy hydraulicznej umożliwiają montaż urządzenia w pomieszczeniach takich jak np. kuchnia czy przedpokój, skąd łatwo i komfortowo sterować całym systemem grzewczym.

Nasza oferta

 • Całościowy projekt instalacji grzewczej.
 • Dobór pompy ciepła do indywidualnych potrzeb posesji.
 • Zgodność oferty z możliwościami finansowymi klienta, a także pełne doradztwo w zakresie wyboru dogodnego rozwiązania.
 • Pompy ciepła od renomowanych producentów o niskiej emisji CO2 i wysokiej wydajności.
 • Systemy, które nadadzą się zarówno do modernizacji nieruchomości ze starymi grzejnikami wysokotemperaturowymi, jak i przy nowych budynkach energooszczędnych.
 • Zapewniamy satysfakcjonującą obsługę oraz pełną gwarancję producenta.
 • W zależności od wyboru konkretnego rozwiązania możliwość zdalnego sterowania urządzeniem.
 • Rozpoczynamy od konsultacji, a kończymy na montażu wraz z pierwszym uruchomieniem.
 • Pomagamy w uzyskaniu korzystnej dotacji na modernizację ogrzewania.
 • Najlepszych fachowców montujących certyfikowane pompy cieplne z gwarancją jakości.
 • Dopełniamy wszelkie formalności związane ze zgłoszeniem modernizacji systemu ciepłowniczego.
 • Pełna, 10-letnia gwarancja na instalację AstroEnergy.