Zapoznaj się z najczęstszymi pytaniami zadawanymi przez naszych Klientów. W celu zapoznania się z szczegółową ofertą prosimy kierować się do zakładki Kontakt.

Firma

Dysponujemy szeroką ofertę rozwiązań pochodzących od największych światowych marek, posiadających certyfikację jakości. Wieloletnia niezawodność każdego komponentu, jak i 10-letnia gwarancja pewności AstroEnergy jest kluczowa, w celu zapewnienia Państwu komfortu i najwyższego standardu usług. Na bieżąco śledzimy najnowsze rozwiązania technologiczne, a nasza niezawodna drużyna stale podnosi szerokie spektrum specjalizacji, za pośrednictwem licznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Zależy nam, żeby cały proces przebiegł komfortowo i bez zbędnych formalności. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową usługę od doradztwa, pomiaru i wykonania projektu, po dobór odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej i jej kompleksowy montaż. Na tym jednak nie koniec, gdyż zapewniamy całodobowy serwis niezależny od dnia tygodnia. Oferujemy również wsparcie posprzedażowe i pomoc w uzyskaniu satysfakcjonującej kwoty dofinansowania w ramach programów rządowych.

Wybierając AstroEnergy, możesz liczyć na:

● spotkanie w celu ustalenia zapotrzebowania energetycznego nieruchomości
● indywidualny projekt instalacji fotowoltaicznej i grzewczej
● pomoc w procesie uzyskania jak najwyższej kwoty dotacji albo satysfakcjonującego kredytowania lub leasingu
● pełny kontakt naszych pracowników z zakładem energetycznym w celu podłączenia instalacji do sieci elektrycznej
● możliwość kontroli instalacji i systemu grzewczego w sposób zdalny
● niezawodny serwis również po okresie gwarancyjnym
● pełną, 10-letnią gwarancję AstroEnergy

Dział techniczny

Panele słoneczne jeszcze w okresie produkcji poddawane są licznym testom na wytrzymałość i badane pod względem prawidłowości wykonania konstrukcji. System fotowoltaiczny może wytrzymać bardzo wysokie ciśnienia, które znacznie przekraczają te występujące w sposób naturalny.

Zaoszczędzona kwota i termin zwrotu zależy przede wszystkim od zapotrzebowania gospodarstwa na energię elektryczną, a także rozmiaru instalacji fotowoltaicznej. Jednak już panele o mocy 3 kW pozwalają zaoszczędzić nawet do 2000 złotych a w przypadku większych instalacji różnica między ceną montażu, a oszczędzoną kwotą znacząco wzrasta. Jeśli zdecydują się państwo na wymianę przestarzałego systemu grzewczego i wybiorą oferowane przez nas elektryczne rozwiązania, termin zwrotu inwestycji za panele wynoszący najczęściej maksymalnie 10 lat może się znacząco skrócić.

Instalacja fotowoltaiczna pozwala wykorzystać zmagazynowany i przetworzony prąd przez każde urządzenie zasilane w ten sposób. Dlatego kiedy decydujemy się na zmianę systemu grzejnego, warto połączyć inwestycję z własną mikroelektrownią, w celu osiągnięcia pełnej niezależności energetycznej budynku.

W celu osiągnięcia niezależności energetycznej należy obliczyć zapotrzebowanie nieruchomości na energię elektryczną, najlepiej poprzez roczną analizę rachunków. System upustów dla fotowoltaiki o mocy do 10 kW, przewiduje odbiór 0,8 kWh zmagazynowanej energii przez zakład energetyczny na każde 1 kWh energii oddanej. Zawsze zachęcamy do kontaktu z naszą kadrą specjalistów, która przeprowadzi szczegółowy audyt w taki sposób, żeby instalacja w zupełności pokrywała potrzeby budynku.

Cały proces od pierwszego kontaktu z doradcą, poprzez wykonanie projektu wraz z montażem i przyłączeniem instalacji do zakładu energetycznego wynosi na ogół 2 tygodnie. Nasi pracownicy załatwiają w tym czasie wszystkie niezbędne formalności, dzięki czemu nie musisz przejmować się kłopotliwą papierologią.

Panele słoneczne wytwarzają energię, której nadmiar zostaje przekierowany do elektrowni. W okresie silnego nasłonecznienia fotowoltaika produkuję z reguły dużo większą ilość prądu niż budynek jest w stanie zużyć, dzięki czemu w przypadku spadku efektywności w okresie zimowym, możemy skorzystać ze zmagazynowanej energii do 365 dni od czasu wpłynięcia jej do zakładu energetycznego.