Autorytatywny serwis

W AstroEnergy stawiamy na jakość, dlatego zapewniamy naszym instalatorom ciągły rozwój poprzez certyfikowane szkolenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiązać wszystkie ewentualne problemy zaistniałe w Twojej instalacji.

Nasi serwisanci nie zostawią Cię samego, dlatego zawsze możesz liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę podczas montażu, jak również po wykonaniu projektu.

 

Indywidualne podejście

Oferowana przez nas deklaracja niezawodności dotyczy zarówno instalacji wciąż objętych gwarancją producenta oraz tych pogwarancyjnych. Nieustająco staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, ponieważ ich bezpieczeństwo i komfort są dla nas najważniejsze. Z tego powodu gwarantujemy możliwość uzyskania indywidualnej umowy serwisowej, dostosowanej do konkretnej sytuacji i przyczyny wystąpienia usterki.

Całoroczny serwis

Oferowane przez nas rozwiązania są certyfikowane przez największe światowe marki w dziedzinie energetyki odnawialnej, charakteryzujące się jakością i długowiecznością. Jednak czynniki zewnętrzne zawsze mogą wywołać usterkę, którą nasi eksperci są w stanie naprawić w trybie natychmiastowym, niezależnie od dnia tygodnia, godziny czy pory roku. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia natychmiast mobilizujemy nasz zespół do działania, żeby Twój dom, firma lub gospodarstwo rolne prosperowało bez utraty wydajności.

Zespół do zadań specjalnych

AstroEnergy charakteryzuje niezależna usługa szkoleniowa, dzięki której możemy na bieżąco edukować naszych ekspertów i ekipy montażowe. Nasza kadra uczestniczy w szeregu szkoleń wewnętrznych i projektów organizowanych przez partnerów zewnętrznych, którzy są uznanymi światowymi liderami w tej dziedzinie.

Pełen pakiet serwisowy

Wybierając naszych specjalistów, możesz być pewien co do rzetelnie przeprowadzanych przeglądów okresowych i prac konserwacyjnych, pomagających utrzymać długowieczność instalacji. Świadczymy również kompleksowe usługi naprawcze oraz przegląd instalacji solarnych i urządzeń cieplnych po okresie gwarancyjnym. Współpracujemy jednocześnie z licencjonowanymi serwisami największych światowych marek, co zapewnia gwarancję, że Twój problem zostanie rozwiązany błyskawicznie.

Wsparcie zdalne instalacji

Systemy instalowane przez naszych specjalistów wyposażone są w moduł WiFi, dzięki czemu można monitorować pracę paneli fotowoltaicznych w dowolnym czasie i dogodnym miejscu. W zależności od wyboru konkretnego ekologicznego rozwiązania grzewczego masz możliwość kontrolowania temperatury w budynku, będąc na spotkaniu biznesowym czy innym miejscu poza domem.

Gwarancja pewności na 10 lat

Niezależnie od możliwości wystąpienia błędów przy produkcji paneli słonecznych, czy systemów grzewczych, AstroEnergy zapewnia 10-letnią gwarancję na naprawę lub modernizację wadliwych systemów oraz poszczególnych elementów konstrukcji.